Reference

To máte tak, mám za to, že networking, vlastně vůbec není o networkingu, ale o lidech.

Kolik z vás ví, co to networking znamená? Já se přiznám, že přesným významem si jistá nejsem. Jsem si ale bytostně jistá, že setkání lidí vytváří tok život.

Jenom skrze prolínání jednotlivých lidí, se vytvářejí příběhy, ve kterých pak tančíme vlastním osudem.

Příležitost Networkingu je vlastně o tom, že se účastníte splétání copů ženské kreativity a rozvíjíte mezi druhými sebe, ať už skrze vyprávění o sobě, nebo navázanou spolupráci.

Možná to zní nelogicky, ale zapomeňte na networking. Zadívejte se do sebe, jestli máte chuť se potkat s podobně tvořivými ženami. Ať už na sebe navlíkneme jakoukoliv roli, někde uvnitř každé z nás je vášeň a touha po sebevyjádření. No a žena nejen že se potřebuje vyjádřit, ale taky potřebuje své jádro sdílet.

Miriam Lípová

Bylo to úžasné. Moc děkuji. Ta neuvěřitelně příjemná atmosféra, inspirativní ženy a celkový vibe celé akce byl pro mě neskutečným nakopnutím, že to, co s holkama z @Apatyka Athéna děláme má smysl. A už se strašně těším,až děti povyrostou a budu moct pracovat naplno. A  mockrát děkuji všem, kdo nám dal zpětnou vazbu, že je náš projekt oslovil, pohladilo to na duši .Děkuji Marta Hlávková Vydrová, moc jsem si to užila

Bára Jakešová

Setkání mi přineslo spoustu inspirace, motivace do dalšího podnikání a také možnost poznat nové ženy a sdílet s nimi svůj příběh.

Hana Zimanová

Pro mne byl srpnový networking výstup z komfortní zóny, ale obrovská podpora a neuvěřitelná energie

Mišena Bradová

Mám velkou radost z toho, že ženy, které znám už dlouho z onlinu, jsou živé a voňavé, příjemné na omak. A ty, které jsem doteď neznala, taky. Cítím, že ani já nejsem jenom avatar.

Alena Vorlíčková

Milá Marti,

ještě jednou Ti moc děkuju za krásné setkání v hotelu Herbarium, za Tvou pozornou péči o všechny zúčastněné, za skvělou přátelskou atmosféru a spoustu zajímavých informací.
Mám také potřebu Ti vyjádřit velký obdiv k tomu jak se Ti podařilo uskutečnit včerejší NW akci. Měl jsem možnost se tam na skok podívat a viděl jsem společnost spokojených lidí, kteří mezi sebou velmi živě komunikovali a užívali si společný čas v krásném prostředí. A tento výsledný čas na NW byl vlastně jen zlomek toho, co si musela pro tento úspěšný den absolvovat. Opravdu spousty hodin a hodin příprav, zařizování, vypětí a nasazení.. A s ohledem na Tvou zdravotní (ne)kondici, ve které ses těsně předtím nacházela, to byl doslova bojovný výkon. Ale… povedlo se to. Moc se to povedlo.
Gratuluju a přeji hodně štěstí a úspěchů ve Tvém dalším konání

Radek Hlávka

Ahoj Marti,

Moc děkuji za úžasný networking, nádherné místo pro takové akce, sešli se úžasní lidé, celková atmosféra byla parádní a velmi vřelá. Třešničkou na dortu byla přednáška s Lenkou, ta celé akci dodala hodně vysokou energii a atmosféru hojnosti 🙂 Za mě zatím nejlepší networking, na kterém jsem byla.

Petra Vinklerová

Také moc děkuji, bylo mi ctí se zúčastnit, vlastně úplně poprvé. Už se moc těším na příště.

Jana Janča Hohnová

Marti, byla to úžasná a velmi obohacující a inspirativní akce!!! Jsi skvělá, jak jsi se do těchto krásných setkání pustila!! A jsem moc ráda, že mohu být součástí těším se na další, byť ten březnový mi nevýjde..A NÁDHERNÉ MÍSTO HERBARIUM DĚKUJI!!!!

Renata Vaňková

Marti, vydařená akce a dobře zorganizovaná. Bylo super vidět naživo ženy, které jsem znala z on-line prostředí a také poznat nové. Díky moc a březnový networking se skvělou Bára Severin si nenechám ujít.

Jitka Dynková Janíčková

Co mi Olomouc networking přinesl v roce 2023?

Ženský Svět, který jsem potřebovala.🍀Možnost poznat, jaké to je, se sejít v jeden den s tolika profesemi a příběhy.Překvapila mě hned na poprvé přátelská a pohodová atmosféra.
💫 Ten pocit, že jsme na stejné lodi a že je to normální se podporovat. 💫Také to, že každá žena, která chce, tak může zvládnout cokoliv. 💫Překonat nervozitu, mluvit sama za sebe, mluvit s neznámými lidmi i být s nimi. 

Malé, velké kroky díky kterým poznámám jak sebe, tak spoustu žen, které bych jinak nejspíš nepotkala. Žen, se kterými se můžu navzájem inspirovat, podporovat, přátelit, dozvědět se mnoho nového a radovat se z toho. 💫
To je pro mne největší spolupráce tohoto roku. 💚

Děkuji Marta Hlávková Vydrová a těším se na další ročník 2024 🍀

 

Linda Jordanova

Děkuji ti za pozvání na setkání podporující podnikatelky s bonusem v podobě zajímavého hosta. Jak jsem čekala, Lenka Eywa byla opravdu skvělá. Celé setkání plynulo velice příjemně,a i když jsem se nijak moc nesnažila, navázala jsem zde nové obchodní vztahy.

Denisa Švecová

AldEkon vzdělávání

Setkávání mě baví. Propojení a podpora navzájem.

???? Každá může růst, když ji ta druhá přisune židli.

???? Když více jdeme ze svého středu a jsme teď a tady-nejen pro sebe, ale i pro tu druhou.????

A Olomouc networking je i o tomhle!

Beáta Pavlíková

Chodím pravidelně každý měsíc.
Každý měsíc se tam sejde až 50 podnikatelek a jsou spolu. Předávají si zkušenosti. Baví se, radí se, objímají se, smějí se, pomáhají si….
Ve vzduchu je cítit láska, pokora, síla, vděčnost, radost, energie,….
Než jsem na tato setkání začala chodit, byla jsem v háji… vyhořelá po všech pádech, kterými jsem za minulé 4 roky prošla a kterých bohužel, nebo bohudík? Nebylo zrovna málo…
Na NW chodí začínající i zkušené podnikatelky, chodí tam i v mých očích celebrity ženského podnikání a se všemi jste si tam rovné!
Zvedá mě to, neskutečně moc! Najednou mám zase vize, mám zase chuť tvořit, chodí nové nápady, mám energii na to nic nevzdávat ale jít dál…

Eli Matějčková

KDYŽ JSI SOUČÁSTÍ NETWORKINGU, DĚJÍ SE ZÁZRAKY.

Networking je skvělý projekt, který jsem si zamilovala, neboť Marta vždy dokáže dát dohromady tak úžasné ženy, které velmi ráda vidím a obejmu.

Jsem šťastná, že mohu být součástí tak fantastické komunity žen.
Děkuji

Markéta David Tisa

Networking je pro mě příležitost seznámit se, propojit a představit vše, co umíš. Máš možnost požádat o pomoc a podporu v tvém oboru a poslechnout si zajímavé hosty, které si Marta zve.
Dostáváš ale také úžasnou příležitost podívat se na to, jak interaguješ v kolektivu a jak moc máš ještě aktivní svá dětská zranění. Můžeš s nimi rovnou pracovat. S čím? Například se svým strachem, že budeš odsouzená a zesměšníš se nebo s tím, že něco řekneš špatně a svými slovy ublížíš.
Nemusíš o svém strachu jen meditovat nebo hledat terapii. Máš příležitost v přítomném okamžiku vzít své nejisté vnitřní dítě za „ruku“ a říct mu, že to spolu zvládnete. Máš možnost jít rovnou do praxe a poznat svou odvahu, sílu a přijetí.
Ptáš se proč? Protože už nejsme malé, nejisté holky, které se brání odsouzení tím, že samy odsuzují nebo druhé zesměšňují. Všechny jsme si v dětství prošly sebe-pochybnostmi. Už nechceme, abychom se samy tak cítily nebo aby se tak cítily ti druzí. Když jsi bdělá v životě, vidíš příležitost k růstu ve všem.

Takže Marti, když se ptáš, pro co si chodíme na tvůj networking, moje odpověď je: „Atmosféra, růst, seznámení. Užívám si ten ženský mumraj s pocitem, že tam patřím.“

Eva Pitnerová

Podnikatelka je od slova podnikat. A když se sejde parta žen, které podnikají jasné kroky k tomu, co chtějí, telka musí jít stranou. Cena za cestu podnikání je někdy dost vysoká. Už ve 20 byl můj život jiný a zatímco moji vrstevníci jezdili po světě a užívali si párty, já podnikala, investovala a učila se snad všechny obory najednou.Podnikala jsem postupné kroky k tomu, abych ve svém věku mohla žít tak krásný život, jaký žiju. Ty roky života byly cenou za to, kde stojím a jsem právě teď a na networkingu jsem si navíc uvědomila, jak úžasné je to učit i ostatní. Provést krok po kroku odhodlané ženy k svobodnému a radostnému životu díky jasnému rozhodnutí a přijetí zodpovědnosti za svůj život.Vůbec není jednoduché touto cestou jít ale pokud člověk ví, co chce, stojí mu tato cena za to.Na těchto akcích miluji strukturu, jasnost, přímost, profesionalitu a jednoduchost.V krátkém čase víte, co se bude dít, ujasníte si – co chcete, kam jdete a koho potřebujete či co nabízíte vy druhým. Uklidíte si v hlavě, potom začnete uklízet doma a nakonec uklízíte i ve vztazích.

Networking vás doslova nakopne k tomu, přestat být v roli chudinky a začít makat. Vstát jako silná žena a jít vzpřímeně. Jsem nesmírně vděčná, že můžu investovat do něčeho tak skvělého. Je to totiž investicí do nového myšlení a tím i do nového života. A především toto vše se děje díky Marta Hlávková Vydrová. Bez této ženy by nic z toho nebylo.

Silvie Kappelová

Mělo to úroveň, byla jsem překvapená. Krásná atmosféra, krásní lidé, nic nezavazelo, krásně vše plynulo a atmosféra byla přátelská a jak používám na mých setkáních ŠŤAVNATÁ. Marti smekám. A děkuji.

Jana Krátká Svobodová

Děkuji Bylo to krásné setkání s úžasným programem.

Michaela Huňková

Cítím vděčnost za to, že jsem mohla být součástí tak perfektní akce Díky Marti, že jsi to skvěle zorganizovala i přes všechny trable, taky všem, kteří mi dali důvěru a obrátili se na mě s focením – myslím, že to dopadlo na jedničku Snad v březnu na viděnou, jdu se vrhnout na úpravu fotek…

Vendula Zitterbartová

fotografka

Srpnový networking byl pro mne první zkušenost s networkingem v úžasném prostředí nádherných žen, které žijí svou přirozenost.

Anna Mlčochová

Dechberoucí den. Plný energie, ženské jedinečnosti a krásy všech žen co tam byly. Cítila jsem jak nás všechny život moc miluje. Jak každá žena má jinou a přitom stejnou esenci. Přitom něco překrásného a výjimečného. Každá jsme jedna vůně, barva,tvar,atd.z roskvetlé louky. Každá máe to správně místo a načasování je radost sledovat. Cítím neskutecnou vděčnost děkuji za tyto nespoutané okamžiky.

Markéta Lisická

Network akce pod vedením Marty jsou pro mě neskutečným přívalem energie. Zároveň je perfektně zvládnuta organizace, což se v časově nabitém programu cení. Taktéž pozitivně hodnotím prostory volené k setkání. Vřele na 100% doporučuji.

Jinak Marti, pokud bude opět možnost nějaké fotky pro sebe v rámci březnového dopoledne, musím využít. Super nápad a možnost pro zúčastněné!

Mgr. Adéla Hanáková, Ph.D.

mamanavine.cz

Ano, moc krásná akce, i když trošku z ruky (cesta 2 hodiny), ale stálo to za to!

Veronika Tomanová

Od té doby, co chodím na NW se toho děje spoustu ????????. Ne nadarmo se říká, že se stáváš průměrem 5ti lidi s kterými se nejvic stýkáš. A když si dopřeješ tak to inspirativní prostředí každý měsíc, je to znát ???????? díky

Jitka Vojkovská

TO VÁM BYLA ENERGIE
To si tak člověk už dva měsíce vegetí na mechu u lesa a pak se vypraví mezi spoustu natěšených žen na OlomoucNetworking.
Nějak nevím, jestli podobnej šrumec nesnáším, nebo miluju, ale tentokrát mi udělal moc dobře, provětrala sem si údy a hlavně si popovídala.
Miriam Lípová

Srpnový networking byl tak srdečný. Všechny ženy mi přišly extrémně skvěle naladěné a úplně natěšené. Nebyl to můj první ON a byl tak odlišný.  Hezky odlišný.

Darja Konečná

Podpora a byznys friendship je nesmírně důležitý a blahodárný a dá se krásně sytit třeba právě networkingovými setkáváními – samože hlavně v Olomouci, ale jiná setkání a výjezd do dalších koutů vlasti taky moc ráda zažívám.

Pro mě osobně, společenskou bytost, je život v onlinu bez setkávání se s kolegyňkami a podobně laděnými ženami nesmírně cenné a důležité – mam to jako náhradu za takové to zaměstnanecké kafe, pár chvil „v zašívárně“, kde se cítíte fajn a oddechnete si od pracovního nasazení a vypnete hlavu… Ne, že by mě má práce nebavila, naopak – miluju ji!! …ale chce to od ní poodstoupit, oddechnout si, vystoupit z ulity a proletět se do offline světa, kterého si při tvorbě webů příliš neužiju.

 Takže ať žije networking!

Magda Malá Ottová

Zdravím Marti,
děkuji za pozvání na zajímavou akci plnou inspirace a setkání se zajímavými ženami, a muži. Myslím, že krásné postředí hotelu ještě podtrhlo témata a příběhy, které zazněly.
S Lenkou Eywou jsem se ještě nesetkala , tak byla pro mě vítaným překvapením. 
Jste šikovná, že dokážete zorganizovat takový počet účastníků i ze vzdálenějších destinací.
Přeji hodně úspěchů a setkání se zajímavými lidmi. Krásný den 🙂
S pozdravem

Ing. Marie Vymazalová

Skvělý den plný úžasných, nových i známých tváří. Jsem ráda, že jsem se přidala. Byla jsem z toho nabuzena až do půlnoci. A to jsem byla dopoledne.

Linda Tománková

Lidi, atmosféra, energické nabití! Musím dát samá superlativa!! Nechť má slova chvály a slova chvály všech ostatních jsou pro Tebe další výzvou, inspirací, hnacím motorem. Jsi úžasná bytost, děkuji Ti. Opravdu jsem se absolutně dokázala vzdálit všem povinnostem a přenesla jsi mne jinam.

Oli Kunstlerová

Krásné, autentické networkingy díky krásné autentické Marta Hlávková Vydrová. Žena s přesahem vytvářející prostor pro nové projekty, nová přátelství a nový svět.
Děkuji za toto období uvědomění, třídění myšlenek a nové vhledy a cesty životem. Cítím vděčnost.

Silvie Kappelová

Únorový networking v Olomouci, v nádherném hotelu Herbarium mě velmi mile překvapil. Původně jsem se trošku zalekla vysokého počtu účastníků (přes 40 lidí), ale bylo to fakt super a skvěle vedená organizace na tom nese svůj výrazný podíl úspěchu.

Skvělé odpoledne, plné spousty nových a pár známých tváří a perfektně zorganizovaná akce, navíc na krásném místě.
Zároveň několik uvědomění na téma HOJNOST od Lenky Eywy bylo skvělou třešničkou na dortu

Navázala jsem několik kontaktů, mířících přímo ke spolupráci, což mě upřímně potěšilo.

Jistě to nebyla moje poslední účast na této, Martou pořádané, akci. 🙂 

Eva Votápková

www.Ekopi.cz, Copywriting, Všeproakce.cz

Bylo to fantastické děkuji , věřím že nás bude jen přibývat . Setkání tvořené Marta Hlávková Vydrová znamenají PRESTIŽ pro každou ženu, tak si to pojďme všechny dopřát

Markéta David Tisa

Marti bylo to opět úžasné, velké děkuji za skvělou organizaci, prostředí, náladu, energii, emoce, sdílení všechny jste, milé ženy báječné a já se těším na další setkání

Hana Jahodová

Marti, před rokem jsem si přála poznat nové tváře z Olomoucka – stalo se a mnohem víc, potkala jsem na tvých akcích ženy, které jsem znala už dlouhou dobu z onlinu (a ještě spoustu nových, mně neznámých). Ve stejné době jsem v jednom kurzu měla za úkol nechat si udělat profi fotky. Do té doby jsem si myslela, že to nepotřebuju, a pak mi to přišlo tak složité a finančně náročné. A za ten rok jich mám spoustu, a navíc jsem si překvapivě skvěle užila Beauty day i s body artem. V druhé polovině roku jsem poznala dokonce 3 ženy přímo z mé rodné vísky. A po třech letech jsem uspořádala akci naživo, kde mezi účastnicemi byly ženy z networkingu. Takže mé přání se splnilo díky tobě vrchovatě. ????????????

Alena Vorlíčková

Bylo to faaakt super Marti a to jsem nevěděla že jsi měla takový zdravotní handicap tím úsměvem a svou vřelostí jsi to přepólovala. Jako říkala jsem si má takový zastreny hlas, ale nic jsem nepoznala.

Kateřina Simerská