Tak to jsem já, Marta

Co pro mě znamená networking? Jde o jednodenní neformální setkání s ženami, které jsem si našla já nebo které si našly mě. Ať tak či tak, přitáhlo nás k sobě něco, co máme společného. Každý den se těším z upřímných shledání s druhými lidmi. Rozhovory, které spolu vedeme, inspirují a rozšiřují můj vnitřní svět. Od malička jsem vnímavá pozorovatelka. Ve své práci ráda propojuji krásu, humor, umění, osobní rozvoj, luxus, překvapení a krásu.

Networking je výsledkem mého přání propojit všechny skvělé ženy, kterými jsem obklopena. Věřím, že inspirací budou nejen hostky, které si pravidelně zvu, ale všechny příběhy, které zazní. Ženy se scházely u ohně už od nepaměti, draly peří a sdílely své radosti i strasti. Dopřejme si tedy zážitkový den, který bude plný nových podnětů a nadšení. Odnesete si tak nový úhel pohledu na různá životná témata a také na váš byznys.

Nejsem jen moderátorkou a organizátorkou, jsem také osobní stylistkou a mámou 4 holčiček. Má vášeň o upcycling, ale také o udržitelnou a pomalou módu, mě přivedla k myšlence zvát na své akce české tvůrkyně, jejichž práce zahrnuje např. malování na satén a hedvábí nebo šití ze lnu. Moc ráda podporuji ženy, které vyrábí originální šperky, šijí stylové batohy, kabelky nebo třeba navrhují jedinečné kousky spodního prádla. Na každé z mých akcí můžete najít inspiraci a podporu, ale také si pořídit něco krásného a jedinečného na sebe. Něco, co přesně vystihne váš styl a podtrhne váš půvab.

marta vydrová hlávková