E-book

Oblékněte si úspěch

a naučte se dělat ten správný dojem.

Co pro vás znamená úspěch?

Co vás od úspěchu vzdaluje?

Jak podpořit svůj „postoj k úspěchu“?

Ať se vám to líbí nebo ne, lidé vás soudí podle toho, jak vypadáte. Nemusíte ale hned utratit všechny úspory za předražené oblečení. Stačí do šatníku zařadit ty správné kousky, které vaši image posunou o úroveň výš.
Studie ukázaly, že lidé mluví jinak, když jsou oblečeni formálně a jinak, když jsou v běžném oblečení.

Chcete si zvednout sebevědomí?

Oblečte se pečlivě a přemýšlejte v souvislostech.

Nabízím Vám ke stažení ZDARMA e-book, kde vám souvislosti odhalím.

V e-booku vám na příkladu účasti na networkingu přiblížím, jak investovat prostřednictvím oblečení do sebe a věřit, že si dokážete utvořit vlastní úspěšnou budoucnost.

Přihlaste se a získejte e-book ZDARMA!

Jmenuji se Marta Hlávková Vydrová.

Bydlím v Olomouci, jsem osobní stylistka a poslední dva roky také organizuji networkingová setkání pro podnikatelky a podnikatele z Čech a z celé Evropy.

Mám vášeň pro upcycling, ale také o udržitelnou a pomalou módu.

Devátým rokem pomáhám mnohým ženám a mužům najít odpovědi na otázky, které řeší  několikrát za den: aby se mohli ukázat v té nejlepší verzi pro sebe, pro své blízké a své okolí.

Mimo to jsem také maminkou čtyř holčiček.

Ve své práci ráda propojuji krásu, humor, umění, osobní rozvoj, luxus a překvapení.

Marta

Jmenuji se Marta Hlávková Vydrová. Organizuji networkingová setkání pro podnikatelky a podnikatele z Čech a z celé Evropy.

Mám vášeň pro upcycling, ale také o udržitelnou a pomalou módu. Ta mě přivedla k myšlence zvát na své akce české tvůrkyně, jejichž práce zahrnuje např. malování na satén a hedvábí nebo šití ze lnu, výrobu originálních šperků nebo přírodní kosmetiky.  Na každé z mých akcí můžete najít inspiraci a podporu, ale také si pořídit něco krásného a jedinečného na sebe. Něco, co přesně vystihne váš styl a podtrhne váš půvab.

Zajímají mě i témata seberozvoje, vzdělávání a mindsetu a proto na mých akcích nechybí hosté, kteří se těmito tématy zabývají a mohou ostatním pomoci a rozšířit obzory v těchto oblastech.

Nejsem jen moderátorkou a organizátorkou, jsem také osobní stylistkou a mámou 4 holčiček.

Ve své práci ráda propojuji krásu, humor, umění, osobní rozvoj, luxus a překvapení.

Marta