A jaký je rozdíl mezi networkingem, koučinkem a mentoringem?

Co je networking?

Skupinová práce lidí, pracujících na společném úkolu. Cílem je buď vyřešit problém jednotlivce, nebo problém celé skupiny. Případně objevit talenty o kterých jste doposud nevěděli.

Co je mentoring?

V případě že jsem na problém, který řešíte větší odborník než vy, mohu vás navést na správnou cestu, myšlenku, pomoct vám vyřešit problém. Mohu se na váš problém podívat jinýma očima.

Co je koučink?

Na každou naši otázku však víme nejlépe odpovědi my sami, jen si je neumíme sami najít. Pomocí šikovných otázek vám pomohu tyto odpovědi nejen najít, ale i nastavit plán podle kterého můžete napravit to, co si přejete ve svém životě změnit.

Nabízím prostor pro pravidelné vzdělávání ve vašem oboru.

Buduji komunitu vzájemně se podporujících a inspirujících podnikatelek.

Rozvíjíme vzájemně své dary, spolupracujeme a sdílíme.

Nabízíme si vzájemně jiné pohledy na věc.

Na každém networkingu mám pro vás připravenou minimálně jednu inspirativní hostku, která se podělí o své zkušenosti.

Networking v mém pojetí znamená inspiraci, sdílení a navazování spolupráce.

Když jsem si položila otázku, co bych chtěla ženám přinést, okamžitě mi přišlo slovo podpora.

Potkej zase naživo ženy, které znáš už dlouho z onlinu. Sdílej s ostatními podnikatelkami svoje zkušenosti. Využij formální prostor pro své představení a neformální oběd pro hlubší navázání kontaktů. Užij si luxusního prostředí a nevšedního zážitku s neopakovatelnou atmosférou.

Nebýt sama je rozhodnutí.

Praktické informace pro networking

ČAS KONÁNÍ: Networking trvá od 10:00 – 15:00 hodin

CENA: Vstupné je od 1 990 Kč.

V ceně je vstup, neomezená voda s citronem v karafě, profesionálně vedený networking a brandová fotografka nebo i více fotografek, které vám vykouzlí skvělé reportážní fotky nejen na vaše na sociální sítě. Při focení se můžete osobně setkat s Pavli Vera Ferdovou, Luckou Deutsch, Danou Štěpánovou, Vendy Zitterbartovou nebo s Radkou Jarmarovou.

DRESS CODE: Oblečte si cokoliv ženského. Důležité je, abyste se cítily skvěle, uvolněně a přirozeně.

Kromě networkingu vám nabízím také další jedinečné formáty akcí, kterými jsou MASTERMIND VEČEŘE a VIP BRUNCH. Více o nich v sekci TERMÍNY u jednotlivých akcí.