Propojení podnikatelek nejen z Olomouce

Moderní networkingová platforma nejen pro všechny podnikatelky a ženy hledající novou inspiraci. Náš prostor není omezený jen na podnikatelky – přijďte za námi, i když podnikání neplánujete. Inspirujte se a motivujte, protože každá z nás má co nabídnout.

olomouc networking
O ČEM TO JE

Co ti účast na networkingu přinese?

Objevíš sílu sdílení a ukážeš nám své jedinečné dary. Když se ženy sejdou a sdílejí své myšlenky a příběhy, je v tom skutečná magie. Společně tak můžeme sledovat, jak se před námi otevírá něco zázračného. Pojďme bok po boku růst. 

Podporu a inspiraci od dalších podnikatelek

Co kdyby jedna žena podporovala tu druhou a místo konkurence viděla hlavně potenciál toho, jak se vzájemně propojit a spolupracovat?

Každé živé setkání vyžaduje jistou dávku odvahy. A někdy přímo kuráž! Setkání s druhými lidmi vede vždy také k setkání sama se sebou.

Profesionální mentoring a posílení tvé značky

Co kdybychom se neustále učily a rozvíjely a zároveň objevovaly své limity a odvážně překonávaly překážky, které nám stojí v cestě?

Odvaha je jako sval, který se musí pravidelně trénovat. Trvá dost dlouho, než získáme kondici, kterou naopak lehce  ztratíme, pokud odvahu nepoužíváme pravidelně. 

Zážitek s jedinečnou fotografickou dokumentací

Navážeme nové spolupráce, nová přátelství, vzájemně se podpoříme, inspirujeme a propojíme. Zároveň si dopřejeme luxusní prostředí a jídlo připravované na otevřeném ohni.

Bude to setkání vřelé, neformální a nabité energií. Naše fotografky v ceně vstupného pořídí reportážní fotky, které můžete použít nejen na své sociální sítě.

PRŮBĚH NETWORKINGU

Jak náš networking probíhá?

Inspirativní ženy - inspirace pro ženy

Jedná se o networking pro ženy. Nemusí jít jen o podnikatelky. Olomouc networking je tu i pro maminky na mateřské dovolené, které teprve chtějí začít podnikat. Jsme tu i pro zaměstnané ženy, které touží navázat nová přátelství a inspirovat se.

Luxusní prostředí

Sejdeme se v Asado grill, v designové restauraci s originálním otevřeným grilem a nezaměnitelnou atmosférou. Kvalitní jídlo připravované z čerstvých surovin  k zážitkům a sdílení rozhodně patří. A kde Asado grill najdete? Na Horním náměstí 21, v zadní části Caffe Opera vedle Moravského divadla v Olomouci. 

Minuta na představení, navazování kontaktů

K minutové prezentaci rozhodně nikoho nenutíme, ale srdečně zveme. V minutě, která vás posune zase o kousek vpřed, se napřímíte, narovnáte a najdete tak mnohdy tu podstatnou esenci svého podnikání.

FOTOGALERIE

O čem jsou naše networkingy?

Chceme, abyste se neustále učily a rozvíjely, a zároveň objevovaly své limity a překonávaly sabotéry, kteří nám stojí v cestě. Společně se podporujeme a spolupracujeme, abychom si navzájem pomohly.

Nové spolupráce

Přátelství

Inspirace

Luxusní prostředí

ZÚČASTNI SE

Termíny networkingových setkání

Už jsi toho jako podnikatelka zvládla dost. Jsi silná, odvážná žena, která se nebojí riskovat a jde si za svým. Ale říkáš si, jestli to vlastně stojí za to. Jestli toho tlaku už není moc? Tak právě pro tebe tu jsme.

Prosincový networking

7. 12. 2023 | Horní náměstí 21, Olomouc

$

Vánoční zastavení

15.-17. 12. 2023 | Plinkout u Dlouhé Loučky

$

Lednový networking

18. 1. 2024 | Horní náměstí 21, Olomouc

$

Kdo za Olomouc networking stojí?

Marta

hlávková vydrová

Nejsem jen moderátorkou a organizátorkou, jsem také osobní stylistkou a mámou 4 holčiček. Na každé z mých akcí můžete najít inspiraci a podporu, ale také si pořídit něco krásného a jedinečného na sebe.

REFERENCE

Napsaly jste nám

Já jsem na začátku vůbec netušila, co tam vlastně dělám a měla jsem chuť odejít ještě před začátkem. Zůstala jsem a byla jsem tak nadšená, že jsem večer ani nemohla usnout. Odnesla jsem si přesně to, co jsem potřebovala. Úžasná akce. Moc děkuji

Eli Matějčková

Ahoj Marti. Chtěla jsem ti moc poděkovat a sdílet můj skok díky networkingu. Pouhá minuta nám může změnit život, protože si člověk uvědomí, co je „ta jeho cesta„, jeho směr a jak důležité je umět to POJMENOVAT. Neskutečně si 2 měsíce uklízím v hlavě, doma a v životě a cítím příval obrovské energie. Pracuji na svém prvním, opravdu velkém projektu 👉díky tobě ❤️ a chci aby jsi věděla, kolika ženám může „byť jen minuta“ pomoci se odlepit z místa. Moc děkuji.

Silvie Kappelová