Olomouc Networking

Moderní networkingová platforma nejen pro všechny podnikatelky a ženy hledající novou inspiraci.

Nalezni inspiraci

Posílíme tě na tvé podnikatelské cestě! Naše pomoc ti umožní propojit tvůj produkt s potřebami tvých zákazníků. Překonáme společně brzdy a omezující přesvědčení, které tě zpomalují. Uvolníme tvůj potenciál a společně se postavíme tvým limitům a sabotérům. Začni důvěřovat svému úspěchu!

Ze všeho nejvíc toužíme po tom být viděny. Být drženy v prostoru bezpečné, neposuzující, všeobjímající přítomnosti, být viděny milujícíma očima. Být viděny – to je zároveň i to, čeho se nejvíc bojíme. Ukázat sebe sama vyžaduje tolik odvahy! 

Nechat do svého já proniknout světlo. Vyjít z úkrytu a pozvat druhé do svého „soukromého“ světa. Dovolit, aby ostatní ženy byly svědky našeho autentického bytí. Pustit je za žalostně marnou ochrannou vrstvu, které říkáme „osobnost“. Říct: „Podívej! Podívej, přítelkyně! Tady jsem!“

A co se stane potom? Díky těmto pravidelným setkáním v poměrně krátkém čase zjistíte, kdo jste, co jste, co přinášíte a také to, co si potřebujete odnést. Definujete sebe i své potřeby. Napřímíte se, narovnáte a najdete svou pravou podstatu a esenci svého podnikání, protože v minutě, kterou máte na představení, není prostor na prázdná slova.

Nebuď na to sama.

Už jsi toho jako podnikatelka zvládla dost. Jsi silná, odvážná žena, která se nebojí riskovat a jde si za svým. Ale občas, jen občas, si říkáš, jestli to vlastně stojí za to. Jestli toho tlaku už není moc? Asi tak bilion úkolů a rozhodnutí, které musíš udělat a k tomu ty neustálé změny v marketingu. Není to jednoduchá cesta, co si budeme povídat. Nebýt v podnikání sama, je cesta k větší lehkosti. Proto je tu Networking v Olomouci, kde se můžeš setkávat s kolegyněmi, navázat přátelství i ochod a teď nově si užít něco velice speciálního a luxusního.

A proč se setkáváme?

Uspořádání našich setkání má mnoho účelů. Chceme nabídnout vzdělávání a poskytnout aktuální informace. Chceme, abyste se neustále učily a rozvíjely, a zároveň objevovaly své limity a překonávaly sabotéry, kteří nám stojí v cestě. Společně se podporujeme a spolupracujeme, abychom si navzájem pomohly. Náš prostor není omezený jen na podnikatelky – přijďte za námi, i když podnikání neplánujete. Inspirujte se a motivujte, protože každá z nás má co nabídnout.

Co ti účast na akci přinese?

  • Podporu mnoha dalších žen
  • Profesionální mentoring
  • Posílení své značky
  • Mnoho inspirace pro sebe a své podnikání
  • Luxusní prostředí
  • Neopakovatelný zážitek
  • Přátelství na celý život
  • Členství ve skupině podobně naladěných žen
  • Jedinečnou fotografickou dokumentaci

“JSME ZDE KVŮLI PROPOJENÍ- PRÁVE TO DÁVÁ SMYSL A SMĚR NAŠEMU ŽIVOTU.”

Brené Brown

Pořadatelka

Marta Hlávková Vydrová
Červencový Olomouc Networking

Marta Hlávková Vydrová

Tak to jsem já, Marta. Moderátorka a organizátorka pravidelných živých networkingů! V průběhu roku na tyto akce dorazilo kolem 800 žen. Některé dokonce přijely nejen z různých částí naší země, ale i ze vzdálených koutů světa, jako je například Německo, Rakousko nebo Slovensko. 

Díky těmto pravidelným setkáním v poměrně krátkém čase zjistíte, kdo jste, co jste, co přinášíte a také to, co si potřebujete odnést. Definujete sebe i své potřeby. Napřímíte se, narovnáte a najdete svou pravou podstatu a esenci svého podnikání, protože v minutě, kterou máte na představení, není prostor na prázdná slova.

Nejsem jen moderátorkou a organizátorkou, jsem také osobní stylistkou a mámou 4 holčiček. Má vášeň o upcycling, ale také o udržitelnou a pomalou módu, mě přivedla k myšlence zvát na své akce české tvůrkyně, jejichž práce zahrnuje např. malování na satén a hedvábí nebo šití ze lnu. Moc ráda podporuji ženy, které vyrábí originální šperky, šijí stylové batohy, kabelky nebo třeba navrhují jedinečné kousky spodního prádla. Na každé z mých akcí můžete najít inspiraci a podporu, ale také si pořídit něco krásného a jedinečného na sebe. Něco, co přesně vystihne váš styl a podtrhne váš půvab:)
Pokud by vás zajímalo více o mé práci osobní stylistky, podívejte se na web www.martahlavkova.cz

Hosty networkingu v minulosti byly úspěšné ženy jako např. Lenka Eywa, Bára Severin, Poli Ševčíková, Jani Hejlová , Věra Švach, Jitka Pšejová, Kristýna Hrabalová, ale také Klárka Janíková, Jitka Dynková, Eva Pitnerová, Michaela Švábová a další.

Fotografky

Radka Jarmarová

Radka Jarmarová

www.radkajarmarova.cz

Na focení networkingu u Marty Hlávkové Vydrové se vždy velmi těším. Pokaždé se sejde úžasná sestava žen ve skvělé náladě. Součástí networkingu je také zajímavá hostka, či hostky, které ženám předají hodnotné informace z prostředí podnikání, energií, nebo také prostě “jen ze života”. Navíc se networking koná v krásném prostředí, které je velmi fotogenické. Pro mě jako pro fotografku jsou tato setkání velmi příjemná a vznikají krásné reportážní i portrétní fotografie.

Vendy Zitterbartová

Vendy Zitterbartová

www.vendyzfoto.cz

Než jsem poznala Martu, tak jsem si neuměla představit, co se pod pojmem networking skrývá. Brzo jsem do tohoto světa nahlédla, ale pochopila jsem, že typ setkávání, který pořádá Marta, je výjimečný. Dokáže spojit ženy, které se na sebe krásně naladí a společně vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Z každého networkingu si přinesu spoustu rad, kontaktů, skvělou náladu, která mi vydrží ještě dlouho po skončení akce i nová přátelství. Jde vidět, že to i přes veškerou námahu dělá srdcem a i zpětná vazba, kterou dostává, je úžasná.

Pavli Vera Ferdová

Pavli Vera Ferdová

www.pavliveraphotography.cz

Fotíte si selfie? Nebo se raději necháváte fotit, třeba hned profesionály v oboru?
Já si jedno selfie taky blikla na networkingu v Herbariu. Fotila jsem téměř 50 úžasných žen, které přišly načerpat inspiraci pro svůj osobní i pracovní život. Na tomhle setkání si totiž můžete najít nejen příležitost pracovní, ale třeba najdete také „něco“, co zrovna postrádáte v životě osobním. A to dokonce i v tom případě, že ještě nemáte ani tušení, co vlastně hledáte. Vždy se tam totiž sejde tolik inspirace, že odcházíte domů plní energie, motivace a chuti honem něco podniknout či vymyslet. Osobně jsem to zažila již třikrát a pokaždé jsem tam potkala někoho, o kom vím, že mi v životě zůstane už navždy.
V březnu jsem se přihlásila jako host. V dubnu jsem měla tu čest tam být na NW už jako fotografka a nafotit tak báječný Beauty day. Nabušené dopoledne krásou, nádhernými kousky oblečení a šperky. Fotila jsem i vizážistky, kadeřnice, stylistky. Ženy si užily famózní den a odnesly si krásné fotky, ať už pro sebe nebo pro svůj web. Brandové fotky si můžete nechat na NW nafotit pokaždé, příští můžeme vytvořit už spolu. Zažijete den plný krásných žen, překvapení, ochutnávek a pozvánek. Kolik toho ještě s vámi se všemi zažiju?
Jste každá nesmírně inspirativní, otevřená. Jste pro mě pozvánkou k velkému poznávání, dobrodružství, k volbě, že každá umíme něco. Můžeme být v životě šťastné s tím, co si dovolíme nebo vybereme. Těším se, až se potkám s každou, se kterou se přitáhneme i na to, co všechno spolu vytvoříme. Cítím velkou vděčnost za každou z vás.
Veliké děkuji patří Martě, která vše pořádá. Děkuji za trpělivost, vytrvalost, ochotu, péči, sílu a energii, kterou do každého NW vloží. Děkuji, že tam mohu být s vámi. Moc si to užívám a velmi se těším na každé příště.
Koho tento obohacující den volá? Kdo se mnou pojede užít si den naplněný inspirací? Pro koho je tento den právě tou pozvánkou, co vám změní život?

TIP! Využijte možnost vyfotit se v Herbariu – 4 brandové fotografie za cenu 1 600,- Kč

Reference

Já jsem na začátku vůbec netušila, co tam vlastně dělám a měla jsem chuť odejít ještě před začátkem. Zůstala jsem a byla jsem tak nadšená, že jsem večer ani nemohla usnout. Odnesla jsem si přesně to, co jsem potřebovala. Úžasná akce. Moc děkuji

Eli Matějčková

Marta je velmi srdečná energická žena, která se rozhodla dělat networking. Jestli taky nevíte co to je a přijde vám to jako že to slovo označuje zase nějakou americkou věc 😃… tak asi to tam někde možná kořen má, ale řekla bych, že v podání Marty je ta věc… networking, prostě slet kreativců, co se poznávají, seznamují a odcházejí po jednom dni obohacení o kontakty, uvědomění a možná přátelství.   Hrála jsem si a dělala na networking pozvánku, tak vám ji posdím tady ve videu , stojí za to vidět těch pár obrazů z kapradinového sálu, kde si v srpnu a říjnu budu moct pravděpodobně zazpívat… ooo anooo … těším se!)

Miriam Lípová

hlasová koučka

Ahoj Marti. Chtěla jsem ti moc poděkovat a sdílet můj skok díky networkingu. Pouhá minuta nám může změnit život, protože si člověk uvědomí, co je „ta jeho cesta„, jeho směr a jak důležité je umět to POJMENOVAT. Neskutečně si 2 měsíce uklízím v hlavě, doma a v životě a cítím příval obrovské energie. Pracuji na svém prvním, opravdu velkém projektu 👉díky tobě ❤️ a chci aby jsi věděla, kolika ženám může „byť jen minuta“ pomoci se odlepit z místa. Moc děkuji.

Silvie Kappelová

Živá energie těchto olomouckých networkingů je naprosto úžasná👏… nezaměnitelná a v mém životě webařky, pohybující se dlouhodobě primárně v onlinu, je pro mě vlastně už nepostradatelná 😊💫👏💖.
Marti, je úžasné, co děláš, jak to děláš, jaké lidi propojuješ a jak skrze skvělé hosty a vytříbený program ženy podnikatelky obohacuješ a posouváš dál – vlastně blíž k sobě samé 💫💞.
Děkuju Ti za tuto pro mě velmi důležitou, nově objevenou vzpruhu profesního online života 💗…ať žije olomoucký networking 👏💓
Magda Malá Ottová

Síla. Láska. Jemnost. Harmonie. Něha. Mír. Naděje.

Vidíte slova? Nebo cítíte krystalicky se přelívající struktury, které vstupují a proměňují?

Aaach. To je taková krása.Vidět vás. Obejmou vás. Cítit.

Děkuji za každé uvolnění, které se otevře do úsměvu. Za každý lehký náznak rozproudění toho famózního úžasného toku uvnitř vás.Někdo to má do jemnosti, něhy, krásy.

Jiný do intenzity, síly a vybuchuje jako nádherný ohňostroj.

Ale každý máme to svoje a je to velký zážitek se potkat a otevřít sobě navzájem.

Děkuji za to. Miluju lidi.

Klárka Janíková

Byla to moje první akce podobného druhu a tedy velké vykročení z komfortní zóny, jelikož pracuji hlavně online. Moc jsem si to užila, děkuji

Veronika Gruntová